با ما از آخرین جاذبه های توریستی ایران و جهان آگاه شوید
روزنامه توریسم
کل صفحات توریسم
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
ماشين تمیزتر يعني سفر لذت‌بخش‌تر :: روزنامه توریسم :: تنها روزنامه گردشگری دنیا
NID : 1040
1398/04/22

ماشين تمیزتر يعني سفر لذت‌بخش‌تر

۵ وسیله کاربردی خودرو برای سفرهای تابستانی

با شروع فصل تابستان، سفرهای جاده‌ای هم افزایش مي‌یابد. اگر جزو کسانی هستید که از خودرویتان برای رفت‌وآمد در سفرهای جاده‌ای طولانی استفاده می‌کنید، باید به خواب زمستانی خودرو پایان دهید. در این مطلب 5 وسیله کاربردی خودرو برای سفر‌های تابستانی معرفی می‌شوند تا در سفرهای تابستانی، تجربه سواری در جاده برای سرنشینان قابل تحمل‌تر باشد.
■ آفتاب‌گیر
رانندگی در آفتاب طاقت‌فرسای تابستان هم برای راننده و هم برای سرنشینان مشکل است. آفتاب‌گیر یکی از کارآمدترین لوازم در سفرهای تابستانی جاده‌ای است که از افزایش حرارت زیاد داخل خودرو جلوگیری می‌کند؛ به‌ویژه زمانی که روکش‌های صندلی پس از پارک خودرو در آفتاب داغ می‌شوند، نشستن پشت فرمان غیرقابل تحمل است. امروز در بازار انواع آفتاب‌گیر با اندازه‌های گوناگون و حتی طرح‌های رنگارنگ برای کودکان موجود است که قیمت مناسبی هم دارند.
■ سطل، کیف و کیسه‌زباله
خرید سطل زباله شاید برای خودرو چندان فکری مهم به نظر نرسد، ولی تنها کافی است که یک‌بار تجربه سفر طولانی جاده‌ای را داشته باشید تا داشتن سطل زباله یا کیسه‌زباله خودرو به اولویت اول فهرست شما تبدیل شود.
انواع سطل زباله خودرو با ویژگی‌های اتصال به بخش‌های گوناگون کابین خودرو در بازار موجود است که می‌توانید با خرید آنها با قیمت نه‌چندان زیاد و مناسب، از کثیف‌شدن و پرشدن کابین خودرو از قوطی‌های نوشیدنی و پلاستیک‌ها جلوگیری کنید.
■ جاروبرقی
انواع جاروبرقی‌های کوچک و بزرگ فندکی خودرو در بازار موجود است که با توجه به کاربرد، توان، ظرفیت مخزن و لوازم جانبی قیمت‌های گوناگونی دارند. شما با وجود جاروبرقی می‌توانید به بخش‌هایی که دسترسی به آنها مشکل است، مانند زیر صندلی‌ها و کنج پنل‌های کابین خودرو به‌آسانی دسترسی پیدا کنید.
■ لوازم شست‌وشو
شما با خرید بسته کامل شست‌وشوی خودرو حاوی مایع شوینده، اسپری مخصوص تایرها، اسپری خوشبوکننده، اسپری مخصوص براق‌کننده شیشه‌ها و اسپری واکس بدنه در کمترین زمان می‌توانید به نتیجه قابل قبولی دست یابید.
■ پاک‌کننده‌های چرم و روکش صندلی
برای تمیز نگه‌داشتن روکش‌های صندلی که در مسافرت‌های طولانی بیش از اندازه تحت فشار قرار مي‌گیرند، لازم است از پاک‌کننده‌های مخصوص استفاده كنيد. با توجه به روکش‌های استفاده‌شده در خودرو، انواع گوناگون پاک‌کننده‌های روکش‌ چرم و پارچه‌ای در بازار موجود است که اغلب قیمت مناسبی دارند.

/انتهای متن/
مشاهده : (194) بار
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور | مدیر فناوری ارتباطات و اطلاعات : رامین حق جو سروستانی
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour || ICT webmaster: Ramin Haghjou Sarvestani,M.Sc.
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.