با ما از آخرین جاذبه های توریستی ایران و جهان آگاه شوید
روزنامه توریسم
کل صفحات توریسم
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
با خوانندگان :: روزنامه توریسم :: تنها روزنامه گردشگری دنیا
NID : 1426
1399/12/05

با خوانندگان

نقش‌برجسته تنگ قندیل کازرون به لحاظ سبک‌شناسی و فرم بدن، شباهت‌هایی با آثار تاریخی نقش رستم دارد. در حال حاضر مأموران یگان حفاظت میراث‌فرهنگی شهرستان کازرون و انجمن‌های مردم‌نهاد فعال این منطقه به‌ویژه مردم روستای قندیل وظیفه نگهداری و صیانت از این نقش‌برجسته را برعهده دارند اما باید فکری اساسی برای آن کرد.
066****0917

با گذشت بیش از ۱2 سال از کشف آثاری از شهر باستانی هرمز اردشیر، پرسش ما از مسئولان میراث و سایر ادارات شهر اهواز این است که چه برنامه‌ای برای احیا و بازمعرفی این شهر تاریخی دارند؟
030****0916

نمایشگاه‌های گردشگری نقش بسیار مؤثری در تبلیغات، بازاریابی، شناخت و معرفی توانمندی‌های گردشگری یک منطقه دارند که برای برگزاری آن باید همت مسئولان را تحت‌الشعاع قرار داد.
041****0915

بانک اطلاعات در عصر حاضر به‌عنوان یک ابزار ارتباطی و اطلاعاتی فرصت‌های نوینی را برای برنامه‌ریزی‌های منطبق با اهداف و نیاز‌های هر سیستم و دستگاهی فراهم می‌کند. در خصوص اطلاعات موزه‌های کشور نیازمند ایجاد چنین بانکی هستیم.
995****0938

برای افرادی که خارج از تورهای برنامه‌ریزی‌شده اقدام به سفر نوروزی ‌کنند، ارائه رزرو مرکز اقامتی مجاز و همچنین رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ‌شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا
الزامی ‌است.
399****0912

ایران از اولین کشورهای خاورمیانه است که استخراج نفت را در قرن ۱۹ آغاز کرد. به همین دلیل اسکله‌‎های تاریخی آبادان از نخستین اسکله‌های خاورمیانه بود که به منظور ارسال محصولات نفتی مورد بهره‌برداری قرار گرفت و می‌تواند مکانی جذاب برای گردشگران قلمداد شود.
312****0916

آمار ورود مسافران نشان می‌دهد که در مقایسه با سه‌ماهه سوم پارسال، جزیره کیش در پاییز و زمستان امسال گردشگران بیشتری را میزبانی کرده و ظرفیت هتل‌های این جزیره در بسیاری از روزهای ماه گذشته تکمیل بوده است. باید از هم‌اکنون برنامه سفر به کیش برنامه‌ریزی شود.
307****0912

صنایع‌دستی و هنرهای سنتی بیانگر خصوصیات فرهنگی، تاریخی و اجتماعی هر منطقه هستند که به منظور حفظ و حراست از فرهنگ و هویت آن منطقه باید در راستای انتقال این آثار به نسل جوان تلاش شود
تا از فراموش‌‌شدن آنها جلوگیری کنیم.
506****0913

اگرچه بازار وکیل شمالی امروز خطر ریزش ندارد اما اقدام‌نکردن برای مرمت و بهسازی آن در مواجهه با خطرات احتمالی مانند سیل و زلزله خسارات جبران‌ناپذیری را ایجاد خواهد کرد.
689****0917

منطقه باستانی «کول‌فرح» یکی از جاذبه‌های تاریخی گردشگری شهرستان ایذه و استان خوزستان و از نظر باستان‌شناسی بسیار حائز اهمیت است و سالانه هزاران گردشگر را به‌سوی خود جذب می‌کند، پس باید نگاهی دیگر به این منطقه داشت.
540****0916

تلاش‌های کشورهای کوچک منطقه که بدون برخورداری از تاریخ غنی و جغرافیای متفاوت در پی ایجاد پروژه‌های جاذب گردشگری هستند، درس عبرتی برای ماست. ضعف تبلیغات در حوزه معرفی ایران در خارج از کشور، ما را از دید بسیاری کشورها مخفی کرده است.
680****0912

ثبت جهانی محور ساسانی و ثبت شهر آباده در فهرست میراث جهانی یونسکو به‌عنوان شهر جهانی منبت، از مهم‌ترین دستاوردهای فارس است اما با کمی ‌تلاش می‌توان به این افتخارات افزود.
639****0917

نمایشگاه بزرگ گردشگری پارس به دنبال رونق اقتصادي پايدار از صنعت گردشگري به‌عنوان سومين صنعت پول‌ساز دنيا، اشتغال فراگير و آشنايي گردشگران داخلي و خارجي و فعالان اين صنعت با مجموعه‌هاي گردشگري فارس است. با اینکه این نمایشگاه امسال برگزار نشد، ضرورت برگزاری آن در نوروز حس می‌شود.
760****0936

راه‌اندازی سامانه یکپارچه فروش بلیت الکترونیکی موزه‌ها و اماکن تاریخی و فرهنگی کشور صحت و سلامت کار را ارتقا می‌دهد و منجر به افزایش سطح کیفی خدمات به
گردشگران می‌شود.
615****0912

توجه بیشتر مسئولان حوزه گردشگری به معرفی روستاهای هدف گردشگری را خواستاریم. بی‌تردید با تشکیل و فعالیت انجمن گردشگری روستایی که اعضای آن دهیاران و شورای روستاهاست، می‌توانیم گام بلندی برای توسعه گردشگری برداریم.
158****0939


/انتهای متن/
مشاهده : (74) بار
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور | مدیر فناوری ارتباطات و اطلاعات : رامین حق جو سروستانی
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour || ICT webmaster: Ramin Haghjou Sarvestani,M.Sc.
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.