با ما از آخرین جاذبه های توریستی ایران و جهان آگاه شوید
روزنامه توریسم
کل صفحات توریسم
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
آغاز سامان‌دهی زیرساخت‌های گردشگری جشنواره اسب اصیل ترکمن در استان گلستان :: روزنامه توریسم :: تنها روزنامه گردشگری دنیا
NID : 1455
1398/05/01

آغاز سامان‌دهی زیرساخت‌های گردشگری جشنواره اسب اصیل ترکمن در استان گلستان

مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان از آغاز عملیات اجرایی سامان‌دهی زیر‌ساخت‌های گردشگری پروژه محل برگزاری جشنواره زیبایی اسب اصیل ترکمن در روستای صوفیان کلاله خبر داد.
به‌گزارش میراث‌آریا، ابراهیم کریمی گفت: زیرساخت‌های گردشگری مجموعه اسب دوانی صوفیان کلاله با اعتبار 5 میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی سرمایه‌های ملی آغاز شد. وي به عملیات پیش‌‌بینی‌شده در این فاز اشاره و خاطرنشان کرد: در عملیات اجرایی این فاز اجرای ساختمان مدیریت و چهار چشمه سرویس بهداشتی پیش‌بینی شده است. کریمی یادآور شد: اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان در سال مالی بعدی اعتباری در حدود 10میلیارد ریال جهت ادامه عملیات اجرایی پروژه مذکور پیش‌بینی کرده است که در صورت تخصیص اعتبارات کافی، نسبت به تکمیل آن اقدام خواهد شد. اسب‌داری و اسب‌دوانی در روستای صوفیان کلاله از جلوه‌های گردشگری به شمار می‌رود که هر ساله گردشگران و علاقه‌مندان زیادی را به این روستا جذب می‌کند.

/انتهای متن/
مشاهده : (91) بار
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور | مدیر فناوری ارتباطات و اطلاعات : رامین حق جو سروستانی
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour || ICT webmaster: Ramin Haghjou Sarvestani,M.Sc.
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.