با ما از آخرین جاذبه های توریستی ایران و جهان آگاه شوید
روزنامه توریسم
کل صفحات توریسم
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
هتل‌های کرمانشاه تابستان پررونقی در پیش دارند :: روزنامه توریسم :: تنها روزنامه گردشگری دنیا
NID : 946
1398/04/19

هتل‌های کرمانشاه تابستان پررونقی در پیش دارند

نایب‌رئیس اتحادیه هتلداران کرمانشاه گفت: تابستان امسال برخلاف سال‌های گذشته هتل‌های کرمانشاه فصل پررونقی را در پیش خواهند داشت.
سیروس گل‌عنبر در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آغاز فصل تابستان و شروع مسافرت‌های تابستانی، اظهار کرد: 28 هتل، هتل‌آپارتمان و مهمان‌پذیر کرمانشاه با ظرفیت 3200 تخت آماده پذیرایی از مسافران تابستانی هستند.
وی گفت: به واسطه شرایط مناسب آب‌وهوایی فصل تابستان، بسیاری از خانواده‌هایی که در این فصل به مسافرت می‌روند، ترجیح می‌دهند برای استراحت در پارک‌ها چادر برپا کنند، لذا حجم ورودی به هتل‌ها کاهش پیدا می‌کند.
نایب‌رئیس اتحادیه هتلداران کرمانشاه با بیان اینکه معمولاً در فصل تابستان ظرفیت هتل‌های استان بین 30 تا 40 درصد پُر می‌شود، اعلام کرد: در تابستان امسال برخلاف سال‌های گذشته به دلیل در پیش بودن چندین رویداد مهم گردشگری ازجمله جشنواره ملی پویانمایی پیش‌بینی می‌کنیم فصلی پررونق در انتظار هتل‌های کرمانشاه باشد و ظرفیت آنها بیش از 50 درصد پُر شود.
وی افزود: ابتدای سال هم به واسطه برگزاری چند رویداد گردشگری شاهد وضعیت خوبی در هتل‌های استان بودیم و این رونق در هتل‌های کرمانشاه در حالی رخ داد که ظهور و گسترش اقامتگاه‌های بوم‌گردی و خانه‌مسافرها را نیز در این مدت داشته‌ایم.
گل‌عنبر اعلام کرد: تابستان امسال تعرفه هتل‌ها و مهمان‌پذیرها افزایش نخواهد داشت و هرکدام از این مراکز اقامتی به تناسب فعالیت خود برای مسافران تخفیفی هم اعمال می‌کنند.

/انتهای متن/
مشاهده : (280) بار
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور | مدیر فناوری ارتباطات و اطلاعات : رامین حق جو سروستانی
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour || ICT webmaster: Ramin Haghjou Sarvestani,M.Sc.
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.