با ما از آخرین جاذبه های توریستی ایران و جهان آگاه شوید
روزنامه توریسم
کل صفحات توریسم
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
هتل‌هاي كيش براي مسافران تابستان نصف قيمت شد :: روزنامه توریسم :: تنها روزنامه گردشگری دنیا
NID : 949
1398/04/19

هتل‌هاي كيش براي مسافران تابستان نصف قيمت شد

رئیس جامعه هتلداران کیش از افزایش خدمات و ارائه تخفیف 50 درصدی هزینه هتل‌ها و همچنین آمادگی برای خدمات‌رسانی به مسافران در جشنواره تابستانی کیش خبر داد.
به گزارش بلاغ، مسیح‌الله صفا در نشست خبری بیست‌ودومین جشنواره تابستانی کیش به تشریح اقدامات این جامعه به منظور برگزاری هرچه بهتر این جشنواره پرداخت و اظهار داشت: بعد از 21 سال برای اولین بار است که بخش خصوصی قبل از شروع جشنواره به یک کنفرانس خبری دعوت می‌شود که داشته‌ها و خواسته‌هایش را عنوان کند. وی ضمن تشکر از تفکر مثبت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش افزود: امیدوارم وعده‌های داده‌شده برای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره محقق شود.
رئیس جامعه هتلداران کیش عنوان کرد: جامعه هتلداران امسال فراتر از سال‌های گذشته برای جذب گردشگر خدمات ارائه کرده‌ است، به‌عنوان مثال، در 21 دوره گذشته جشنواره تابستانی 30 درصد تخفیف به گردشگران ارائه می‌دادیم که امسال برای حمایت از رونق گردشگری هتل‌های عضو جامعه هتلداران اتاق‌هایشان را با 50 درصد تخفیف ارائه می‌دهند.
صفا بیان کرد: بدین منظور به جهت انجام صحیح ارائه این تخفیف‌ها نیز نظارت دقیقی انجام می‌گیرد که با ارائه این تخفیف‌ها از کیفیت خدمات هتل‌ها کاسته نشود، همچنین با پارک دلفین‌ها نیز رایزنی شده و آنها نیز 50 درصد تخفیف برای خدمات خود قائل شده‌اند.
وی با اشاره به اینکه آوردن مسافر به جزیره کیش شرط اول برای برون‌رفت از بحران گردشگری است، گفت: به‌طور مثال در زمان قدیم تنها جایی که موزیک داشت، جزیره کیش بود، اما امروز همه شهرها آن‌ را دارند، با این حال جزیره کیش جذابیت‌هایی دارد که هرجای ایران ندارد.
رئیس جامعه هتلداران کیش ادامه داد: حتی اگر هتل‌ها و دیگر تفریحات کیش با 50 درصد تخفیف ارائه شوند، زمانی که مسافر برای گرفتن بلیت اقدام کند، اگر پرواز کم و گران باشد، به کیش نمی‌آید، بنابراین درخواست من از مسئولان امر این است که برای جذب حداکثری گردشگر هزینه سفر به کیش کاهش یابد.
صفا ابراز داشت: کیش‌ایر متعلق به کیش است، هدف از تشکیل اين شركت انتفاع نبود، کیش‌ایر می‌تواند در طول جشنواره پروازهایش را از تهران به سایر شهرها کنسل کند و همه آنها را بر روی کیش متمرکز کند.
وی گفت: وقتی پرواز زیاد شود قیمت‌ها کاهش می‌یابد، اگر این اتفاق بیفتد، امسال جشنواره خیلی خوبی خواهیم داشت و برنامه‌های بسيار خوبی که دارند، اجرایی می‌شود.
رئیس جامعه هتلداران کیش در پایان بیان کرد: جامعه هتلداران کیش با افزایش خدمات و کاهش هزینه هتل‌های خود آماده خدمات‌رسانی به مسافران در جشنواره تابستانی کیش خواهد بود.
■ شمارش معکوس برای آغاز جشنواره تابستاني کیش
معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش نيز از برگزاری ۵ جشنواره در قالب جشنواره تابستانی امسال خبر داد.
مجید ملانوروزی گفت: جشنواره تابستانی کیش فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت‌های این جزیره در حوزه‌های مختلف است كه امسال هم‌زمان با میلاد باسعادت امام‌رضا(ع) آغاز و تا 8 شهریور ادامه خواهد داشت.
محسن قریب دبیر جشنواره با اشاره به هم‌زمانی دو عید بزرگ قربان و غدیر با جشنواره تابستانی امسال بهره‌گیری از ظرفیت‌های این دو عید بزرگ مسلمانان را از دیگر ظرفیت‌های جشنواره امسال برشمرد و افزود: تنوع تفریحات در حوزه‌های مختلف به‌ویژه تفریحات آبی، تخفیف‌های مراکز اقامتی ‌و مراکز خرید و اهداي جوایز متنوع از دیگر عوامل تأثیرگذار در رونق جشنواره تابستانی امسال است.
وی برگزاری مراسم استقبال هر روز از ساعت 11 صبح تا 10 شب ویژه مسافران، اهداي یک دستگاه خودرو 206 به قید قرعه در قالب قرعه‌کشی و نورافشانی شبانه و برگزاری کنسرت با حضور هنرمندان را از دیگر برنامه‌های امسال برشمرد.

/انتهای متن/
مشاهده : (407) بار
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور | مدیر فناوری ارتباطات و اطلاعات : رامین حق جو سروستانی
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour || ICT webmaster: Ramin Haghjou Sarvestani,M.Sc.
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.